تابلوهای نقش برجسته تلفیقی از هنر مجسمه و نقاشی هستند و جزء آثار حجمی محسوب


می شوند و تکنیکی از برجسته سازی سطوح را در واقع نقش برجسته می گویند.

 

طراحی و اجرای نقش برجسته در فضاهای داخلی و بیرونی با انواع متریال و مواد اولیه مناسب قابل اجرا می باشد بطور مثال :
در فضاهای خارجی، نما و محوطه استخر که در شرایط جوی و نم و رطوبت قرار دارند بهترین متریال سفال می باشد که به دلیل پخته شدن در کوره با حرارت ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد بسیار مقاوم و منسجم و ضدآب بوده و ماندگاری بالایی دارند.

 

تابلو و ماکت


در دهه گذشته ساخت تابلوهای نقش برجسته با سفال و متریال های دیگر ، در بین سازندگان و طراحان داخلی با استقبال فراوانی همراه شده است تا بتوانند به وسیله این تابلوها، زیبایی بصری بیشتری به فضای خود ببخشند.

یکی از ویژگی های مواد جدیدی که ما استفاده می کنیم در مقایسه با سفال و سایر مواد این است که تابلوها بدون خط و یکدست بوده و به دلیل اجرای مسقیم روی سطوح دیوار، سقف و ستون سرعت اجرای بسیار بالایی داشته و ضمن مدرن بودن جلوه و زیبایی خاصی به فضا می بخشند.
تابلوهای هنری نقش بسیار زیادی در زیباتر و متفاوت کردن دکوراسیون دارند. همچنین از دیگر خدمات ما در این بخشُ طراحی و ساخت ماکت های دست ساز از کلیه آثار و بناهای تاریخی می باشد.
برای ساخت تابلوهای مورد نظرخود با ما در تماس باشید و ازمشاوران هنرمند ما کمک بگیرید. تابلوهای ما به دلیل دست ساز بودن در هر طرح و اندازه ای قابل اجرا و ساخت می باشند.

خدمت به شما که می خواهید روح و انرژی هنر را در فضای خود تجربه کنید باعث افتخار ماست.


من مریم فعال به همراه دیگر هنرمندان آتلیه دکوبیر با توجه به تجربه ده ساله خود از جدیدترین و متفاوت ترین متریال ها در ساخت تابلوهای هنری و دست ساز نقش برجسته استفاده کرده و طرحهای شما را با دقت ، طراحی و با هنر دست خود اجرا خواهیم کرد.

تابلو نقش برجسته اجرا شده روی دیوار لابی قیطریه

تابلو خمیر اجرا شده روی دیوار منزل مسکونی تجریش

تابلو خمیر اجرا شده روی دیوار منزل مسکونی شهرک غرب

پروژه های دیگر تابلو و ماکت

در حال نصب تابلو ارگ بم نصب شده در دیوار شهر