قبل از هر اقدامی برای


بنای خود با ما مشاوره کنید .

مشاوره به شما عزیزان

اگر قصد ایجاد تغییر در فضای زندگی یا محل کار خود را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با یک معمار و طراح مشورت کنید و از تجربیات و تخصص او بهره مند شوید تا از پرداخت هزینه های اضافی و هدر رفتن پول و وقت خود جلوگیری کنید.
ممکن است شما در اینترنت و یا در مجلات تخصصی، طرح های مختلفی را ببینید و بخواهید آن طرحها را برای فضای خود استفاده کنید .


نکته مهم این است که باید بدانیم، پیاده کردن آن طرح و مدل در فضای شما احتیاج به اندیشه و بررسی دارد چرا که شاید آن طرح لزوما مناسب فضای شما نباشد و در واقع استفاده و اجرای آن، اشتباهی فاحش خواهد بود.
اما تشخیص این امر نیاز به دانش و تجربه خاص خود را دارد که یک معمار و طراح با تجربه، صادق و قابل اعتماد بخوبی می تواند شما را در این مورد راهنمایی کرده و اجازه نخواهد داد هزینه و زمان شما هدر برود.

شما می توانید در زمینه های :


طراحـــی معماری، معماری داخلی، بازسازی و نوسازی، دکوراسیون، تهیه و خرید پرده، روتختی ، کوسن، رومیزی، تابلوهای هنری و دست ساز و منحصر به فضای خودتان، با آتلیه معماری و دکوراسیون دکوبیر تماس گرفته و اطلاعات اولیه و مورد نیاز خود را بدست آورید و در صورت نیاز به کمک بیشتر، با خیالی آسوده پروژه خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید تیم آتلیـــه دکــــوبیر با تعهد ، تجربه و صداقت از صفر تا صد پروژه همراهتان خواهد بود و با توجه به سلایق ، نیازها، شرایط و بودجه شما ، فضای ایده آل شما را خلق خواهد کرد.
 

مشاوره آنلاین

برای سهولت کار شما دوستان امکان مشاوره آنلاین برای شما در نظر گرفته شده بدین منظور شما با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان و تخصصی ما استفاده کنید.گاهی با چند تغییر کوچک و کم هزینه ، نتیجه قابل توجهی بدست می آورید.

پاسخ به سوالات

هر پرسشی در مورد خدمات ما داشته باشید لطفا با ما در تماس باشید . پاسخگویی به سوالات شما باعث افتخار و خوشحالی ما خواهد بود.

آتلیه دکوبیر

آتلیه دکوبیر با همکاری گروهی از بهترین و خلاق ترین معماران ، طراحان و هنرمندان در خدمت شما خواهد بود تا فضایی ایده آل و منحصر بفرد برایتان خلق کنیم .فضایی که نماد سلیقه و شخصیت شما باشد.

سهیلا فعال مدیر دکوبیر

برای دریافت مشاوره و یا هر نوع سوال و راهنمایی با موبایل ۰۹۱۲۱۵۰۴۵۵۶ تماس گرفته و مستقیما با ایشان در ارتباط باشید.

راز موفقیت در خلق بهترین فضا، ایجاد ارتباط ، تناسب و همخوانی


بین جزءجزء عناصر موجود در فضاست.

 

باید بدانیم همیشه گران بودن و ارزش بالای عناصر معماری و دکوراسیون دلیل بر زیبایی و چشم نواز بودن فضا نیست، بلکه راز موفقیت در خلق بهترین فضا، ایجاد ارتباط، تناسب و همخوانی بین جزء جزء عناصر موجود در فضاست و قطعا یک طراح حرفه ای بخوبی از پس این کار بر می آید .